MUSTAFA DEMİR ZİHNİ ŞAHİN ve YUSUF ZİYA YILMAZ KADROSUNA SAVAŞ AÇTI

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, yine Bafra'dan çarpıcı açıklamalar yaptı; "Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmem. İlk önce ekibi değişeceğim. Hiçbir yerde Mustafa Demir'in fotoğraflarını göremeyeceksiniz."

MUSTAFA DEMİR ZİHNİ ŞAHİN ve YUSUF ZİYA YILMAZ  KADROSUNA SAVAŞ AÇTI
MUSTAFA DEMİR ZİHNİ ŞAHİN ve YUSUF ZİYA YILMAZ  KADROSUNA SAVAŞ AÇTI Abdullah

 

    AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Bafra'da ilçe teşkilatı üyeleri ile buluştu. Demir, "Bafra'da 30 yıldır bitmeyen işler nasıl 5 yılda bitecek seçimden sonra görürüz" dedi.

    Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Demir, "Bazen duyuyorum 'Ya bu Mustafa Bey Samsun'a bir şey yapmadı' diyenler oluyor. Sosyal medyada görüyorum. Bunlar 'ne hesaplara ne planlara' girmişlerdi. Ama benim adaylığım söz konusu olunca büyük bir şaşkınlık yaşadılar. Bize bir daha bu işler düşmez diye paniklediler" diye konuştu.

    HÜKÜMET NEREYE FABRİKA YAPMIŞ!

    "Bunu geçtiğimiz dönemlerde de duydum. Hükümet, Bafra'ya ne yaptı diyenler oldu" diyen AK Partili Demir, "Ne istiyorsunuz diye sorduk. Fabrika istediklerini söylediler. Bakın hükümet nereye fabrika yapmış bugüne kadar. Bunları söyleyenle çok fazla tartışmaya girilmez" derken, sözlerini şöyle tamamladı; "Benim dönemimde yolsuzluk gibi şeyler olmayacak. Olup da iletmeyene hakkımı helal etmem. Başkan olduğum zaman tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmeyeceğim. Geldiğim zaman ilk önce ekibi değiştereceğim. Samsun'a hizmetlerimizi yaparken hiçbir yerde Mustafa Demir'in fotoğraflarını göremeyeceksiniz, her yerde Samsun Büyükşehir Belediyesi yazacaktır."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X