CHP İmamoğlu'nun Tanıtım Toplantısında Neden AK Parti Mitingini Kullandı

CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun aday tanıtım toplantısında ilginç bir şekilde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitinginden bir fotoğraf kullanıldı. Fotoğrafta, Türk bayrakları ve başlarında, "Erdoğan" yazılı bandanalar bulunan kadınlar yer alıyor.

CHP İmamoğlu'nun Tanıtım Toplantısında Neden AK Parti Mitingini  Kullandı
CHP İmamoğlu'nun Tanıtım Toplantısında Neden AK Parti Mitingini  Kullandı

 

    CHP'nin töreninde Ekrem İmamoğlu'nu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitinginin görüntüsüyle tanıttılar. Görüntülerin sorulması üzerine parti sözcüsü "Olabilir, gözden kaçmıştır." dedi.

    CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu için, dün bir tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın mitinginden bir fotoğrafın kullanılması ise tanıtım toplantısının önüne geçti.

    MİTİNGDEKİ KADININ KAFASINDA ERDOĞAN BANDANASI

    İmamoğlu, arka planda AK PARTİ'nin mitinginden bir kare gösterdi. Fotoğrafta, kafasına Recep Tayyip Erdoğan bandanası takan kadın dikkat çekti.

İmamoğlu'nun tanıtım toplantısında AK Parti mitingi

    GÖRÜNTÜLER PARTİ SÖZCÜSÜNE SORULDU

    Görüntüler CHP Sözcüsü Faik Öztrak'a soruldu. Öztrak, "Ben yayınlanan görüntülerin Cumhurbaşkanı'nın mitinginden olduğunu zannetmiyorum. Nereden çıkarmışlar onu da bilmiyorum." dedi ve şöyle devam etti:

    "GÖZDEN KAÇMIŞ OLABİLİR"

    "Olabilir yani kalabalıkları, herhangi bir nedenden dolayı gözden kaçmış olabilir."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X