MERAL AKŞENER SAMSUN’DA 3 İSMİN ÜSTÜNÜ ÇİZDİ

MHP'den ihraç edilen Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın, İYİ Parti’nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı kulislerde konuşuluyordu.

MERAL AKŞENER SAMSUN’DA 3 İSMİN ÜSTÜNÜ ÇİZDİ
MERAL AKŞENER SAMSUN’DA 3 İSMİN ÜSTÜNÜ ÇİZDİ

 

    Analiz Gazete'nin İYİ Parti Genel Merkezi'nde güvenilir kaynaklardan edindiği son dakika bilgilerine göre, bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşecek olan Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın, ailevi sebeplerden dolayı adaylık teklifini kabul etmeyeceği öğrenildi.

    Öte yandan Meral Akşener'in, MHP’den istifa eden İlkadım Belediyesi eski Başkanı Necattin Demirtaş ile Kavak Belediyesi eski Başkanı Şerif Ün ile Erdal Avcı'ya randevu vermediği öne sürüldü.

    İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu'nun, Necattin Demirtaş'ı ısrarla 'İlkadım Adayı' olarak görmek istediği biliniyor. İYİ Parti Genel Merkezi ise Necattin Demirtaş'a sıcak bakmadığı iddia ediliyor.

    İYİ Parti ile dirsek temasından olumlu cevap bulamayan Necattin Demirtaş ve Şerif Ün'ün ne yapacağı merak konusu olurken, Erdal Avcı'nın Ayvacık'tan 'bağımsız aday' olarak sahaya çıkacağı öğrendildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X