İYİ PARTİ’DE KİMİN NE DEDİĞİ BELLİ DEĞİL KAFALAR KARIŞIK

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Erhan Usta'nın AK Parti'nin oylarını böleceğini söylerken, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu ise Erhan Usta'nın Hayati Tekin'i engellemek için bağımsız aday olduğunu açıkladı.

İYİ PARTİ’DE KİMİN NE DEDİĞİ BELLİ DEĞİL KAFALAR KARIŞIK
İYİ PARTİ’DE KİMİN NE DEDİĞİ BELLİ DEĞİL KAFALAR KARIŞIK

 

  İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile bağımsız Büyükşehir adayı olan Erhan Usta'nın İYi Parti'nin değil AK Parti'nin oylarını böleceğini söyleyerek, "Erhan Usta'yı tehdit olarak görmüyoruz. Erhan Usta'nın bizim oylarımızı böleceğine inanmıyoruz.

  İYİ Parti ve CHP ittifakından Erhan Usta'ya oy kayacağını tahmin etmiyoruz. Erhan Usta büyük ihtimalle AK Partili seçmenlerin oyunu olacaktır" demişti.İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu ise milletvekili Bedri Yaşar'ın tam aksi bir açıklama yaparak, Erhan Usta'nın İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Hayati Tekin'i engellemek için bağımsız aday olduğunu söyledi.

  Recep Güleroğlu, Erhan Usta'nın birilerinin belediye başkanı olma ihtimalini düşürmek üzere kurgulanmış bir proje olduğunu açıkladı.Milletvekili Bedri Yaşar'ın tehdit olarak görmediklerini söylediği Erhan Usta için İYİ Parti İl Başkanı Güleroğlu'nun farklı açıklama yapması kafaları karıştırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Omer     2019-02-11 ERHAN USTA TABİKİ AKPARTİYE CALİSMAK İCİN GELDİ İYİ PARTİYE GELEBİLECEK MİLKİYETCİ OYLARİN ONYNU KESMEK İCİN SİPARİS GELDİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X