İLÇESİNDEN Bİ HABER BAŞKAN ADAYI

CHP Atakum Belediyesi Başkan Adayı Av. Cemil Deveci, önceki gün Cumhuriyet Mahallesi'nde kurulan Cuma Pazarı'nda Atakum sakinleri ve pazar esnafını ziyaret etti. Pazar yerinde bisiklet kullanan bir kadınla yaşadığı diyolag hem Deveci'yi şaşkınlık uyandırdı,

İLÇESİNDEN Bİ HABER BAŞKAN ADAYI
İLÇESİNDEN Bİ HABER BAŞKAN ADAYI

 

   Esnaflara bol kazanç dileyen ve vatandaşa kapalı pazar yeri sözü veren Cemil Deveci, pazar yerinde bisiklet kullanan bir kadınla yaşadığı diyolag hem Deveci'yi şaşkınlık uyandırdı.

   Bisikletli kadın, Deveci'nin "Bisiklet yolları yapacağız" sözlerine, "Var her yerde var. Gelip gidene" dedi. Aldığı cevap karşısında şok olan ve bu defa kadına, "Bisiklet yolu var mı?" diye soran Deveci, "Var Valla, var" cevabını alınca, "Çok güzel, bravo" dedi. Kadınla yaşadığı kısa süreli şok diyoloğu belli etmemeye çalışan CHP'li Deveci, gülümseyerek ziyaretine devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Rüstem     2019-02-13 ("Pazar yerinde bisiklet kullanan bir kadınla yaşadığı diyolag hem Deveci'yi şaşkınlık uyandırdı,") siz de haberci ya da gazeteci olacaksınız öylemi? Birilerini karalayabilmek için önce cümle kurmayı öğrenin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X