AKŞENER DENİZLİ'DE BOŞ MEYDANA KONUŞTU

Meral Akşener, boş meydana konuştu. Partililer için hazırlanan sandalyelerin bile boş kaldığı dikkatlerden kaçmadı..

AKŞENER DENİZLİ'DE BOŞ MEYDANA KONUŞTU
AKŞENER DENİZLİ'DE BOŞ MEYDANA KONUŞTU

 

BOŞ MEYDANDA MİTİNG YAPTI
Partisinin belediyelerde güç kazanması için çalışan Akşener, 
'de hezimeti yaşadı. Kale ilçesinde partisinin düzenlediği mitingde konuşan, beklediği kalabalığı bulamadı. Partililer için hazırlanan sandalyelerin bile boş kaldığı objektiflere yansıdı.


Seçimden sonra herkesin birbirinin yüzüne bakacağını dile getiren Akşener, şunları kaydetti:

"Elbette ben adayımın kazanmasını isterim, onun için oy istemeye geldim. Ama bu yarış, seçmenin işine yarayacak bir yarış olmak zorunda. Sormalısınız 'belediye başkanı seçildiğinizde Buldan'a ne yapacaksınız?', diğer başkana da sormalısınız 'dün ne yaptın, bugün ne yapacaksınız?', aynı şekilde diğer adaylara da sormalısınız. Hangi cevaplar sizi mutmain ediyorsa, ikna ediyorsa elbette ona oy vereceksiniz. 31 Mart akşamı çıkan sonuç, sizi birbirinize karşı utandıracak, birbirinizin karşısına dikecek bir sonuç haline dönmesin. O tepedeki siyasetçilere bakmayın."

Seçimler nedeniyle kimsenin birbiriyle kötü olmaması gerektiğini belirten ve kimsenin komşusunun yüzüne bakamayacak hale gelmemesini isteyen Akşener, "Topu topu belediye başkanı, belediye meclis üyesi, muhtar seçeceksiniz. Dolayısıyla anayı kıza, babayı oğula, kardeşi kardeşe düşman etmeye yönelik o dilden uzak durun. Ama şunu söyleyeyim, o kulağı çekin. Kadınlara söylüyorum, o anne terliğini atın. Niye atın? Çünkü o kulağın çekilmesi lazım. Bu seçimi fırsat olarak görün." ifadesini kullandı.

Takvim

.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X