AHMET OKUYUCU NECATTİN DEMİRTAŞ İÇİN HDP’DEN OY YALVARDI

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş'ın SKM açılışında konuşan eski İlkadım Belediyesi Başkanı Ahmet Okuyucu, "HDP'liler bize oy versin. Bir oyla iktidar oluyoruz" dedi.

AHMET OKUYUCU NECATTİN DEMİRTAŞ İÇİN HDP’DEN OY YALVARDI
AHMET OKUYUCU NECATTİN DEMİRTAŞ İÇİN HDP’DEN OY YALVARDI

 

  İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş'ın seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuşan eski İlkadım Belediyesi Başkanı Ahmet Okuyucu, "HDP'liler bize oy versin. Bir oyla iktidar oluyoruz" diye konuştu.

   ŞOK EDEN AÇIKLAMA 

  31 Mart yerel seçimleri için MHP'den istifa ederek, İYİ Parti'den aday olan Necattin Demirtaş'a destek verme kararı alan, bir önceki seçimde ise Erdoğan Tok'a destek veren eski İlkadım Belediye Başkanı Ahmet Okuyucu'dan HDP oyları ile ilgili şok bir açıklama geldi.

   BİR OYLA İKTİDAR OLURUZ

  İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş'ın 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında konuşan Okuyucu, PKK'nın taşeron partisi HDP oyları ile ilgili, "Matematiği zayıf olan insanlar belki idrak edemeyebilir bu konuyu. Biz şimdi HDP'ye oy veriyor muyuz hayır ama HDP'liler bize oy versin. Bir oyla biz iktidar oluyoruz" dedi. 

  
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X