Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 24-03-2019 )

Yol Durumu
1TEM Otoyolunun Kurtköy Kavşağı-Pendik Tersane Kavşağı arası bağlantı yolu üzerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım TEM Bağlantı Tüneli Doğu Tüpünden 2 şerit gidiş 2 şerit geliş olarak saglanmaktadır.(05.03.2019-05.09.2019)
2Bursa Çevre Otoyolu Turanköy Köprülü Kavşağı ve Yıldırım Kavşağı Km: 12-13 arası, Viyadük-7' nin orta refüjüne denk gelen imalatlar için 07.03.2019 ile 07.07.2019 tarihleri arasında yolun İzmir-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, trafik Ankara-İzmir istikametinden gidiş-geliş olarak sağlanacaktır.
3Soma - Kırkağaç -Akhisar yolunun 48-50 km.leri arasında kavşak yapım çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak verilmektedir.
4Ereğli-Adana Yolunun Ereğli Şehir Geçişi Türkmen Kavşağı 2-3. km.leri arasında altgeçit çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5(Eskişehir - Ankara) İl Sn. - Polatlı yolunun 5 - 8. km.leri arasındaki Köprü yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bu kesiminde Polatlı - Sivrihisar istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım karşı yönden (Sivrihisar - Polatlı istikametinden) iki yönlü (Gidiş-Geliş) olarak sağlanmaktadır.
6Nurdağı-Gaziantep yolunun 1-2.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Kayseri- Malatya yolunun 91-93 km'leri arasında Köprülü Kavşak Yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden ve servis yolundan iki yönlü olarak sağlanmaktadır
8Niksar-Reşadiye devlet yolunun 37-39 km'leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle, yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Beşikdüzü Trabzon yolunun 45.km.sinde bulunan Akyazı ve Beşirli Tünellerinde yapılacak olan aydınlatma sistemi montaj çalışmaları nedeniyle 14.01.2019-31.03.2019 tarihleri arasında tüneller aralıklı olarak trafiğe kapatılarak, ulaşım her iki yöndeki bağlantılardan sağlanacaktır.
10Isparta-Antalya (Dereboğazı) yolunun 1-2 km.leri arasında meydana gelen oturma ve çatlaklar nedeniyle gidiş şeridi trafiğe kapatılarak, ulaşım geliş şeridinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

sex shop   vibratör   seks shop istanbul   ankara sex shop   izmir sex shop   vibratör   sex shop   vibratör   istanbul sex shop   avcılar sex shop   bursa sex shop   avcılar sex shop   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   вибратор   секс-шоп   متجر الجنس اسطنبول   sex shop makale  
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X